Gabriel Melaga | Referencie
návrh loga
20577
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20577,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
POVEDALI O MNE
Anna Hlinková
Snowflakeclothing.com – lettering & dizajn na merch

„Veľa domácich odevných značiek, si navzájom kopírujú dizajny. Aj nám sa to už stalo, že sme našli u iných značiek dizajny podobné tým našim. Preto sme sa rozhodli, osloviť Gabriela, ktorého práca je jedinečná. Musím sa priznať, že nie je najlacnejší,ale kvalita jeho práce a profesionálny prístup nás presvedčili.

Vďaka jeho nekopírovateľnému štýlu-dizajnu nám v prvých 4 mesiacoch narástli tržby z predaja o 325%.
Odvtedy s ním spolupracujeme na nových dizajnoch a odporúčame ho každému, kto sa snaží o jedinečnosť a originalitu.“

Petra Sýkorová
Lavazza Štúrovo café&bar – lettering logo

“ Naša kaviareň funguje už 13 rokov a preto sme sa rozhodli pre nové logo, ktoré svojim dizajnom patrične odzrkadľuje našu históriu. Gabrielov jedinečný štýl a cit pre detaily nás ohromil na prvý pohľad.  Boli sme prekvapený ako rýchlo pochopil, čo presne naša firma potrebuje.

Ceníme si, že v každej fáze projektu s nami komunikoval o ďaľsom kroku a takto sme mali možnosť spolupracovať s ozajstným profesionálom na našom novom logu. Sme maximálne spokojní s logom, ktoré nám Gabriel vytvoril v dohodnutom termíne. Vieme ho len odporučiť. „

Ľuboš Ľahký – Marketing & Product
websupport.sk – lettering na merch

„Spolupráca s Gabrielom bola na super úrovni. Na prvú pochopil zadanie a dodal návrh, ktorý ho bez akýchkoľvek pripomienok spĺňal. Jeho návrh pre našu darčekovú plátenú tašku patrí k tomu najvydarenejšiemu čím obdarúvame zákazníkov.

Reakcie sú skvelé a my sa veľmi tešíme.“

Zuzana Gazdikova
zuzanafoto.sk – lettering logo

„Fotografia je môj svet, ale stále mi ešte chýbalo vkusné a jednoduché logo. Gabriela som objavila na instagrame, jeho letering mi učaroval a tak som sa s ním hneď skontaktovala. Na spolupráci sme sa dohodli, bol veľmi ochotný a za niekoľko dní mi postupne poslal tri návrhy.

Poviem Vám, nemal to so mnou ľahké, ale výsledok je perfektný a ja sa vytešujem z krásneho loga a monogramu. Moji zákazníci sú nadšení z krásneho fotobalíčka, kde mám použité logo. Som mu veľmi vďačná, boli to dobre investované peniažky. Každému ho vrelo odporúčam, jeho prístup je priateľský a profesionálny.“

Diana Rendesova
missorchestra.eu – lettering logo

„Pri vzniku našej značky, bolo logo jednou zo zásadných a prvých vecí, na ktorých sme začali pracovať. Nakoľko sme vedeli, že potrebujeme logo ušité na mieru, veľmi nás oslovil Gabrielov štýl práce. Pri spolupráci sme ocenili profesionalitu, promptnosť, trpezlivosť, a to, ako dokázal prepojiť naše predstavy s vlastnou kreativitou.

S výsledkom sme veľmi spokojní a naše logo vnímame ako kus originálneho ručného diela.

Vrelo odporúčame! „

Evka Kačková
zamas.sk – lettering na merch

„Spolupráca s Gabrielom bola na vysokej úrovni. Napriek tomu, že sme nemali vôbec osobný kontakt, sme sa veľmi rýchlo dohodli a dokonca sa mu podarilo na prvý krát vystihnúť náš vkus.

Odovzdanie bolo rýchle a čo sme ocenili najviac, práca bola odvzdaná vo všetkých potrebných formátoch. Jednoducho Gabriel vie presne čo robí a ako to má robiť aby vyhovel aj náročným zákazníkom a jeho prístup je vysoko profesionálny.

Naše heslo ktoré nám nakreslil, používame už tretí rok a stále je veľmi populárne medzi našimi žiakmi a predmety s ním sú stále veľmi žiadané – najžiadanejšie 🙂
Sme presvedčení, že je to hlavne vďaka tomu ako je vytvorené.
Ďakujeme „